JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI #challangeniebieskiemotyle2021

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI #challangeniebieskiemotyle2021Nasza Szkoła włączyła się do akcji na rzecz osób ze spektrum autyzmu w ramach #challangeniebieskiemotyle2021. Jest to szlachetna i potrzebna inicjatywa, której celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu. Udział w niej to także przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej we Wronowie.

Do dalszego wykonania zadania nominujemy:

– Szkoła Podstawowa nr 2  im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

– Szkoła Podstawowa w Babinie

Zapraszamy Nominowanych do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Jak przekazać niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste.

Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4.Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji  #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.