Kontakt podczas pandemii

Kontakt podczas pandemiiDla uczniów rozpoczynających naukę w szkole obecność najbliższych jest bardzo ważna. Pandemia ogranicza udział rodziców w życiu zespołu klasowego. W minionym roku szkolnym rodzice dzieci uczęszczających do klasy 0B śledzili ważne wydarzenia, uroczystości oraz projekty realizowane podczas zajęć. Na prywatnej stronie grupy zostały umieszczone następujące fotorelacje: Mikołajki, Rodzinny stroik bożonarodzeniowy, Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka, Wesołych Świąt, Zabawy na śniegu, Dzień Babci i Dziadka, Witamy w naszej bajce, Artyści, Niech żyje bal, Międzynarodowy Dzień Pizzy, Tłusty czwartek, Walentynki, Akwarium, Układ Słoneczny, Dzień Dinozaura, Bazie kotki, Dzień Kobiet, Pszczoła, Światowy Dzień Zespołu Downa, Wiosna ach to ty, W zdrowym ciele zdrowy duch, Przygotowania do Wielkanocy, Dzień Ziemi, Jesteśmy Polką i Polakiem, Kalendarz urodzin, Łapiemy witaminę D, Dzień Rodziny, Jedziemy do Zoo, Dzień Dziecka, Układ taneczny, Lody dla ochłody, Kto wygra mecz? POLSKA, Owadolandia, Żegnaj zerówko witajcie wakacje.

Aleksandra Siedlecka