Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.
            Aby tradycji stało się zadość dnia 21.11.2017 r. wolontariusze  z naszej szkoły  uczestniczyli w zabawie  andrzejkowej  w Ośrodku Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Matczynie. Poprowadzili wróżby(przekłuwano serduszka z imionami, wróżono za pomocą kart, wypowiadano życzenia podczas rzucania monet do miski z wodą), gry, konkurs tańca i inne zabawy, które pozwoliły wszystkim uczestnikom jeszcze lepiej się poznać ( niektórzy byli pierwszy raz). Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na  pyszny sałatkę jarzynową oraz słodki poczęstunek.
Myślę, że nasi wolontariusze mieli szansę przekonać się po raz kolejny, że pomoc innym może dać wiele radości.

Opiekun szkolnego wolontariatu:
A.Ambrożkiewicz