Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

wol                Od kilku lat uczniowie naszej szkoły – członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza – biorą udział w zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności w Lublinie. Zbiórka prowadzona jest na rzecz podopiecznych Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Matczynie.

W tym roku świąteczna zbiórka odbywała się w dniach 1 – 2 grudnia 2017r. i prowadzona była w trzech sklepach: Biedronka, Intermarche i Stokrotka. Już pierwszego dnia uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum, dzięki ofiarności mieszkańców naszego miasta, zebrali ponad 250 kg artykułów spożywczych. Zebrane dary pomogą w realizacji zadań ośrodka, dadzą możliwość rozwijania zainteresowań i pasji jego podopiecznych.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY OKAZALI DOBRE SERCE I PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO ZBIÓRKI!

Wyrazy wdzięczności składam również wolontariuszom biorącym udział w akcji. Dziękuję im za zaangażowanie, empatię i za to, że znajdują w sobie siłę żeby prosić, nie dla siebie, ale w imieniu innych, słabszych i potrzebujących.

Opiekun SKW - Anna Wójtowicz

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo