W dniach 2-3 grudnia 2017 r odbyła się kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. W Bełżycach przy koszach czekali   wolontariusze z naszej szkoły.

Mąka, olej, konserwy, oraz słodycze- to produkty , które najczęściej były wkładane do oznakowanych koszyków, którymi opiekowali się wolontariusze z naszej szkoły. Mieszkańcy Bełżyc coraz chętniej pomagają i otwierają swoje serca z czego jesteśmy bardzo dumni.

Świąteczna Zbiórka Żywności sprawi, że w wielu domach podopiecznych z Matczyna zagości uśmiech oraz poczucie, że człowiek nie jest na świecie sam, a świat nie jest tak bardzo zły.

To wszystko dzięki wam moi drodzy wolontariusze !!!

A.Ambrożkiewicz