Dziś dzielimy się opłatkiem, dzielimy się życzliwością i dobrocią, otwieramy serce na drugiego człowieka.

Życzę zebranym, by ten dzień, pełen dobroci, ciepła i życzliwości przedłużył się na cały rok i na następne lata. Chciałbym, byśmy zawsze mieli otwarte serca i otwarte dłonie i zawsze otwarte oczy na drugiego człowieka, byśmy dostrzegali w nim Jezusa Chrystusa.
Bp Stefan Regmunt

19 grudnia 2017r w Ośrodku Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi odbyło się spotkanie opłatkowe w którym uczestniczyli wolontariusze z naszej szkoły. W atmosferze przyjaźni i miłości zebrani składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem.

Opiekun wolnatariatu:

A.Ambrożkiewicz