Na majówkę zapraszamy
nasze panie oraz mamy.
Można zabrać także tatę,
brata, siostrę i koc w kratę.

Takiego zaproszenia nie można odmówić , zwłaszcza ,że jest maj , piękny maryjny maj.

Wspaniała zabawa, ciekawe i budzące emocje konkurencje sportowe, wspólny śpiew, ognisko, a przede wszystkim radość i uśmiech na twarzach wszystkich dzieci - tak można krótko opisać atmosferę, w jakiej upłynęła Druga Majówka Integracyjna, zorganizowana

18 maja br. przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 im Jana Pawła II opiekującymi się zuchami, harcerzami, wolontariuszami ,działacze kółka regionalnego oraz świetlicy szkolnej.
           Odbyła się on w zielonej scenerii przykościelnego placu. Na festyn przybyło bardzo wielu miłośników dobrej zabawy na świeżym powietrzu, nie zabrakło też zaprzyjaźnionych z wolontariuszami podopiecznych z Ośrodka Wsparcia z Matczyna.

Program kilkugodzinnego wypełnił szereg różnorodnych atrakcji (gry, zabawy, ognisko).Własnymi wypiekami częstowali przybyłych wolontariusze z naszego gimnazjum.

Spotkanie integracyjne raz kolejny udowodniło, iż różnice w indywidualnych możliwościach nie stanowią bariery w nawiązywaniu kontaktów oraz podejmowaniu wspólnych zabaw i że... najlepiej razem!

Przygotowanie i opieka imprezy to panie: A.Wójtowicz, E.Pietrzyk, K.Toruń, A.Bogusz, E. Rząd i A.Ambrożkiewicz.

Było super !!!

Opracowała: