29.10.2014 o godz. 17.00, odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców.

w zebraniu wzięli udział przedstawiciele członkowie RR wg listy obecności.

Sprawozdanie i wybory.

1. Przewodniczący RR przedstawił sprawozdanie z działalności RR za okres kadencji.
  2. Sprawozdanie z działalności finansowej RR zostało przyjęte przez RR.
  3. RR wybrała w głosowaniu tajnym przewodniczącego RR został nim Pan Mariusz Dobrowolski.
  4. RR wybrała w głosowaniu tajnym Komisje ®ewizyjną , przewodniczącą komisji została Pani Elżbieta Topyła.

W dyskusji poruszono następujące sprawy:

1. Przewodniczący RR – Mariusz Dobrowolski odczytała sprawozdanie z wpłat na RR z poszczególnych klas, przygotowane przez pracownika ZSN1 – Panią Beatę Wójtowicz.
  2. Przypomniano, aby wpłaty gotówkowe na konto RR odbywały się poprzez jedną zbiorczą wpłatę – przekazaną pracownikowi sekretariatu szkoły lub na konto Rady Rodziców.
  3. Dyskutowano nad problemem bezpieczeństwa uczniów na przejściu przez ul. Wilczyńskiego – wniosek pismo do instytucji odpowiedzialnych.
  4. Inne bieżące sprawy szkoły.
  5. Dyskusja - wnioski
  6. Przewodniczący RR