20.03.2013 o godz. 17.00, odbyło się zebranie Rady Rodziców.

w zebraniu wzięli udział przedstawiciele członkowie RR wg listy obecności.

Poruszono następujące kwestie:

1.Przewodniczący RR – Mariusz Dobrowolski odczytała sprawozdanie z wpłat na RR z poszczególnych klas, przygotowane przez pracownika ZSN1 – Panią Beatę Wójtowicz. Niestety są klasy które nie wpłaciły jeszcze żadnej składki. Suma wszystkich wpłat : to kwota 5.700zł

2.Przypomniano, aby wpłaty gotówkowe na konto RR odbywały się poprzez jedną zbiorczą wpłatę – przekazaną pracownikowi sekretariatu szkoły.

3.Informacja o wynikach nauczania i zajeciach pozalekcyjnych przekazana przez dyrektora szkoły.

4.Omówienie przez dyrektora szkoły wniosków z nadzoru pedagogicznego za I semestr roku szkolnego 2012/2013.Dyskusja.

5.Omówienie i zaopiniowanie wniosków na stypendia uczniowskie za I semestr roku szk. 2012/2013.wg przyjętego regulaminu.

6.Informacja dyrektora szkoły o przygotowaniach do VJ Zjazdu Rodziny szkół Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej. – 16.05.2013r.

7.Dyskusja nt. poruszanych spraw w tym również o proponowanych pracach remontowych w szkole.

Przewodniczący RR

Mariusz Dobrowolski