Projekt „BohaterON w Twojej szkole 2021” w świetlicy

W listopadzie uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe wzięli udział w ogólnopolskim projekcie „BohaterON w Twojej szkole 2021”. Głównym celem tej akcji jest promowanie postaw patriotycznych oraz kultywowanie pamięci o Powstaniu Warszawskim i jego bohaterach wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Na podstawie bardzo prostego i zarazem pięknego w swym przekazie przedstawienia kukiełkowego, uczniowie mogli dowiedzieć się, czym jest bohaterstwo, czyn patriotyczny i co zrobić, by móc nazwać się patriotą – nie tylko w czasie wojny, ale i pokoju. Przygotowaliśmy również kilka kartek okolicznościowych dla Powstańców Warszawskich, jako wyraz naszego podziękowania za ich odwagę, poświęcenie oraz służbę dla prawdy i dobra.

Beata Jęczeń