Ciekawy gość w świetlicy szkolnej

17 lutego mieliśmy przyjemność gościć w świetlicy szkolnej panią Annę Boruch – logopedę z przedszkola im. Janusza Korczaka nr 1 w Bełżycach. Dzieci z klas pierwszych uczęszczające na świetlicę szkolną miały możliwość uczestniczyć w tych zajęciach. Nasz gość poprowadził ciekawą lekcję nawiązującą do Międzynarodowego Dnia Kota, który wypada właśnie 17 lutego. Świetliczaki poznały historię Dnia Kota poprzez quizy, kodowanki, rymowanki i zagadki uczestnicząc w różnego rodzaju ćwiczeniach. Związki wyrazowe o kotach, a także znane powiedzenia i cytaty nie są już im obce. Pierwszoklasiści nauczyli się robić zakładki do książek w kształcie kota metodą origami.

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za przyjęcie zaproszenia i pouczające spotkanie!

Anna Mazurek
Beata Jęczeń