OGÓLNOPOLSKI MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY „MOJE OCZY WIDZĄ COŚ PIĘKNEGO”

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej z klas: I „b”, II „b” oraz II „c” wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Świetlicę w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie. Cele konkursu: rozwój wyobraźni plastycznej oraz ćwiczenie sprawności manualnej, wspieranie edukacji artystycznej, a także uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata. Tematyka pracy dotyczyła piękna, które dziecko widzi własnymi oczami. W konkursie wzięło udział 16 świetliczaków. Czekamy na ogłoszenie wyników najpóźniej do 23 marca. Życzymy wszystkim powodzenia!

Dorota Nowak
Beata Jęczeń