Szkolny Konkurs Wielkanocny Multimedialno – Plastyczny

Świetlica szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów z klas 0 – III do udziału w konkursie plastycznym na „Baranka wielkanocnego”, zaś klasy IV – VIII  do wykonania wielkanocnej prezentacji multimedialnej .

Regulamin konkursu:

1. Celem konkursu jest kultywowanie świątecznych tradycji oraz akcentowanie ich narodowego charakteru.
  2. Zadaniem uczniów z klas 0 – III jest wykonanie dowolną techniką plastyczną baranka wielkanocnego w formie przestrzennej, natomiast uczniów klas IV – VIII wykonanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point lub innym (maksymalnie 10 stron). Prezentacja powinna zawierać ciekawe animacje, opisy lub informacje oraz życzenia świąteczne (wyłącznie autorskie pomysły).
  3. Każdy uczestnik z klas 0 – III może złożyć tylko jedną pracę konkursową dołączając kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Prezentacja multimedialna powinna być wykonana indywidulanie oraz zawierać imię nazwisko i klasę autora.
  4. Prace plastyczne należy dostarczyć do 23 marca 2021 r. do sali nr 27 lub 28, zaś prezentacje multimedialne należy wysłać na adres poczty mailowej p. Andrzeja Pietrasia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Powołana komisja konkursowa dokona oceny prac uwzględniając następujące kryteria : wkład pracy własnej, pomysłowość i staranność wykonania.
  6. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych:
  • Klasy 0 – III (prace plastyczne) 3 miejsca
  • Klasy IV – VIII (prezentacje multimedialne) 3 miejsca
  1. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz pochwałę do dziennika, a laureaci ciekawe nagrody rzeczowe. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w kwietniu 2021 r., a informacje o wynikach zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Dorota Nowak

Beata Jęczeń