Szkolny Konkurs Wielkanocny Multimedialno – Plastyczny jest już rozstrzygnięty!!!28 uczniów z klas 0-VIII wzięło udział w Szkolnym Konkursie Wielkanocnym Multimedialno – Plastycznym na „Baranka wielkanocnego” oraz wielkanocną prezentację multimedialną. Głównym celem konkursu było kultywowanie świątecznych tradycji oraz akcentowanie ich narodowego charakteru.

W dniu 26.03.2021 r. w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury konkursowe dokonało oceny prac uwzględniając następujące kryteria: wkład pracy własnej, pomysłowość oraz staranność wykonania.

Wobec powyższego laureatami konkursu zostali:

I miejsce Aniela Choduń i Maria Czapla

II miejsce Maja Guz i Bartłomiej Gerhand

III miejsce Kaja Garach i Hanna Kwiatkowska

Wyróżnienia otrzymali: Weronika Gołaś, Natalia Przybysz i Michał Lalak.

Wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi po powrocie uczniów do szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Gratulujemy laureatom i życzymy wielu sukcesów w konkursach, zarówno szkolnych, jak i pozaszkolnych!

Zdjęcia >>>

Dorota Nowak