Podsumowanie Szkolnego Konkursu Multimedialno – Plastycznego o tematyce wielkanocnej

W drugiej połowie kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na „Baranka Wielkanocnego” w formie przestrzennej oraz wielkanocnej prezentacji multimedialnej. W konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas 0 – VI. Każda praca była pomysłowa i niepowtarzalna.

Wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych nastąpiło w obecności  V- ce  dyrektor Szkoły – P. Beaty Szymczyk w poszczególnych salach lekcyjnych, z uwagi na reżim sanitarny. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali pochwały do dziennika.

Dziękujemy  uczniom za zaangażowanie w konkursie, zaś szczególnie gratulujemy  jego laureatom.

Składamy również serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za pomoc w sfinansowaniu nagród dla laureatów i wyróżnionych w w/w przedsięwzięciu.

Dorota Nowak, Beata Jęczeń, Andrzej Pietraś