Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie FOX 2021, który zostanie przeprowadzony 20 kwietnia 2021 roku.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" pomyślany jest jako forma intelektualnej zabawy językowej. Udział w nim polega na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej. Do przeczytania jest również lektura.

Wykaz lektur obowiązujących w konkursie FOX 2021:

Kittens (klasy III- IV) - "Sleeping Beauty"

Bunnies (klasy V- VI) - "Ali Baba"

Ducks ( klasy VII- VIII) - "The Mysterious Island"

Wpisowe na konkurs wynosi 10 zł od uczestnika.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na internetowej stronie konkursu: https://fox.bielsko.pl/pages/strona-glowna. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele języka angielskiego. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca.

szkolny opiekun konkursu – Katarzyna Wrońska