Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II

Nazwisko i imię n-la Rodzaj prowadzonych zajęć Dzień/ godzina sala
Ambrożkiewicz Anna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Wtorek 10.30-11.20 19
Wolontariat Piątek 12.05-12.55 MCI
Brewczak Katarzyna Koło polonistyczne Środa 12.20- 13. 05 21
Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4c i 5b Czwartek 13.20 – 14,05

 

Chawrylak Anna

Zajęcia dyd.- wyrów z matematyki kl. 6 Poniedz. 13.20- 14.05

 

30

Zajęcia dyd.- wyrów z matematyki kl.4 Wtorek 8.00 – 8.45(co 2 tyg.)
„ Rozmaitości matematyczne” -koło                         Wtorek 8.00 – 8.45(co 2 tyg.)
Chojnacka Anna Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze Czwartek 8.50- 9.35 19
Koło ekologiczne Piątek 14.10- 14.55 15
Ćwiklińska Agata Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze Wtorek 11.20- 12.05

16

s- kor

Gry i zabawy ruchowe Środa 11.20- 12.05
Dyguś Michał SKS –pływanie kl.I-III Środa14.10-14.55

Basen

Hala

orlik

SKS –piłka nożna kl.4-6

piłka nożna kl.I-III(„Orlik”)

Czwartek 15.00-15.45

Środa, poniedziałek 16.00-18.00

Gontarczyk Elżbieta Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze Poniedziałek 11.20-12.05 26
Koło czytelniczo- recytatorskie Czwartek 14.10- 14.55 11
Gąska Marzena Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas piątych

Środa 12.20 – 13.05(co 2 tyg.)

Czwartek 13.20-14.05(co 2 tyg.)

30

 

Kamińska Agnieszka Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze Wtorek godz.8:50-9:35 19
Koło plastyczne Wtorek godz. 9:40-10:25 M
Król Beata Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze Piątek 10.30 – 11.15

26

25

Koło matematyczno - komputerowe Środa 8.50 – 9.35
Kwiatkowski Rafał SKS – pływanie kl.IV-VI Środa13.20-13.55

Hala

basen

SKS – pływanie kl.I-III Środa14.10-14.55
Marcewicz Anna Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze Piątek 9.40 – 10.25

s.19

s. 17

Koło j. polskiego Piątek 15.00 – 15.45
Minik Tomasz SKS - piłka ręczna dziewczęta kl.IV-VI Wtorek14.10-14.55 hala
SKS- piłka ręczna chłopcy kl.IV-VI Czwartek 14.10-14.55
Niewczas Dorota Zaj. dydaktyczno -wyrównawcze Piątek 8.50-9.35

s.26

s.10

Koło ekologiczne Piątek 14.05-15.00
Ostasz Wojciech Piłka siatkowa kl. IV-VI Środa 14:10 Hala sport.
Pawłowska Urszula Zaj. dyd.-wyr. j. angielski kl VI Piątek, 8:00 12
Koło języka angielskiego kl. II Poniedziałek, 10.30 MCI
Pietraś Andrzej Koło informatyczne Piątek 13:20 25i
Pietrzyk Ewa Koło Regionalne Czwartek 14.10.-14.55. 23
Plewik Monika Koło Przyjaciół Jana Pawła II Piątek 12.20- 13.05 23
Rynkowska Teresa Zajęcia wyrównawcze   kl.IVc Środa 13.20 – 14.05, co II tydzień naprzemiennie z kołem matematycznym

 

29

Zajęcia wyrównawcze kl.IVa Czwartek 13.20 -14.05 co II tydzień naprzemiennie z kołem matematycznym
Kółko matematyczne kl.VIa Wtorek 14.10 -14.55 co II tydzień naprzemiennie z Zajęciami wyrównawczymi
Rząd Edyta Koło plastyczne Środa14.10 34
Snop Magdalena Koło języka angielskiego kl. IV Piątek, 13.20 – 14.05

22

12

Koło języka angielskiego kl. III Wtorek, 9.40 – 10.25
Sobiepan Urszula Zespół fletowy Wtorek 13:20 – 14:05 34
Toruń Katarzyna Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze Środa 10.30-11.15

26

11

Tropiciele Środa 15-16.30 (co 2 tyg)
Weiss Krystyna Koło polonistyczne poniedziałek 13.20 s.24
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze poniedziałek 14.10
Widelska Janina Koło matematyczne Wtorek 9.40 -10.25

s. 26

s. 19

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Poniedziałek 9.40 -10.25
Widelska Alina Koło przyrodnicze Środa 13.20 – 14.05

s.20

 

Koło przyrodnicze Czwartek 13.20 – 14.05
Wrońska Katarzyna

Koło j. angielskiego kl.6

 

Poniedz 14.10–14.55

s.25

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl.V Wtorek 12.20 – 13.05 s.12 lub s. 22
Żydek Irena Koło biblijne Wtorek 13:20-14:05 s.26
Piątek13:20-14:05 s.26
Edyta Rząd ZHP

Poniedziałek
15.00 – 16.30–SP

Środa 15.00 – 16.30 gim

Harców.
Marzena Goc Chór „Gaudium” Wtorek/czwart 16.30-17.30  
Ostasz Wojciech Gimnastyka korekcyjna / 1 grupa Poniedziałek 12.20  
Gimnastyka korekcyjna /2 grupa Środa 12.20
Gimnastyka korekcyjna / 3 grupa Piątek 11.20
Gimnastyka korekcyjna / 4 grupa Piątek 12.20
Watras Bożena Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki kl. Vb Środa 14.10-14.55 s. 18
Watras Bożena Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki kl. Va Czwartek 14.10-14.55 s. 18

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

      szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo