PODSUMOWANIE AKCJI „KSIĄŻKA NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA”

„Czyńmy dobro dla szczęścia innych – bo dobro to jest czyn.  Gdy zamkną się jedne drzwi – otwórzmy inne i pamiętajmy, że szczęście to jedna z niewielu rzeczy, którą się mnoży, gdy się ją dzieli”.

Drodzy rodzice, uczniowie oraz nauczyciele! Dobiegła końca nasza biblioteczna Akcja na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu oraz otwartym sercom udało nam się spełnić życzenia świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka. Cieszymy się, że do Akcji włączyła się cała społeczność szkolna – zebraliśmy 70 egzemplarzy książkowych, które zostały przekazane Dzieciom z Domu Dziecka wraz z życzeniami świątecznymi. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do sukcesu naszej Akcji. Życzymy Wszystkim Zdrowych, Spokojnych  i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

D. Nowak, A. Piłat, A. Dyguś