Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

Klasa IVa

Lp.

     Nazwisko i imię

     Średnia ocen

1.

Boryga Dominik

4,8

2.

Dudkowski Maciej

5,0

3.

Dudzik Karolina

4,9

4.

Górka Paulina

5,0

5.

Maciejka Weronika

4,9

6.

Maj Bartosz

5,1

7.

Musiej Szymon

5,1

8.

Paździor Izabela

5,3

9.

Pietruszka Kacper

4,8

10.

Woźniak Julia

5,0

11.

Wójtowicz Igor

4,9

 Klasa IVb

Lp.

     Nazwisko i imię

     Średnia ocen

1.

Dados Oliwia

5,11

2.

Ignaczyński Mikołaj

5,11

3.

Staniec Artur

5,11

4.

Słotwińska Wiktoria

5,00

5.

Widelski Kajetan

5,00

6.

Widyńska Adrianna

5,00

7.

Kania Łucja

4,90

8.

Szkutnik Kamil

4,90

9.

Wieczorkiewicz Amelia

4,90

 Klasa IVc

Lp.

     Nazwisko i imię

     Średnia ocen

1.

Anasiewicz Jakub

5,2

2.

Łuka Antonina

5,2

3.

Ćwiklińska Zofia

5,1

4.

Dmitruk Anna

5,1

5.

Król Adam

5,1

6.

Markuszewski Igor

5,1

7.

Skic Lena

5,0

8.

Brzozowiec Dominika

4,9

9.

Kamiński Karol

4,8

10.

Maliborska Julia

4,8

11.

Zawadzki Piotr

4,8

 Klasa Va

Lp.

     Nazwisko i imię

     Średnia ocen

1.

Badowska Zuzanna

5,0

2.

Boryga Oliwia

5,0

3.

Dubiel Paweł

4,91

4.

Matyga Dominik

5,0

5.

Plewik Zuzanna

5,18

6.

Sieńko Aleksandra

4,91

7.

Stachyra Agata

4,91

8.

Szczucka Magdalena

4,91

9.

Wójtowicz Justyna

5,18

 Klasa Vb

1.

Marcin Plewik

4,91

2.

Karina Sowa

4,82

3.

Karol Widelski

4,82

4.

Zuzanna Zarzycka

4,82

Klasa VIa

Lp.

     Nazwisko i imię

     Średnia ocen

1.

Gąska Wojciech

5,00

Klasa VIb

Lp.

     Nazwisko i imię

     Średnia ocen

1.

Wróblewski Jakub

5.27

2.

Wójtowicz Andżelika

5.27

3.

Stawiński Eryk

5.09

4.

Walczyk Natalia

5.00

5.

Wójtowicz Julian

4.82

6

Rumiński Bartosz

4.82

Klasa VIc

Lp.

     Nazwisko i imię

     Średnia ocen

1.

Jakubowski Adam

5,27

2.

Janik Klaudia

5,00

3.

Bardzel Rafał

4,82

Klasa IV a

Lp.

                   Nazwisko i imię

1.

Magdalena Porębiak

 Klasa IV c

Lp.

                   Nazwisko i imię

1.

Anasiewicz Jakub

 Klasa V a

Lp.

                   Nazwisko i imię

1.

Kamińska Martyna

2.

Putowski Rafał

 Klasa V b

Lp.

                   Nazwisko i imię

1.

Michał Litwin

2

Zuzanna Zarzycka

 Klasa VI a

Lp.

                   Nazwisko i imię

1.

Niedziela Jakub

 Klasa VI b

Lp.

                   Nazwisko i imię

1.

Wróblewski Jakub

2.

Zielińska Renata

Klasa VI c

Lp.

                   Nazwisko i imię

1.

Jakubowski Adam

Klasa IVa

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Musiej Szymon Marek 5,2
2. Górka Paulina 5,1
3. Dudzik Karolina Anna 5,0
4. Maj Bartosz 5,0
5. Dudkowski Maciej 4,9
6. Paździor Izabela Magdalena 4,9
7. Boryga Dominik 4,8
8. Woźniak Julia 4,8
9. Zielonka Maciej 4,8

Klasa IVb

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Widelski Kajetan 5,0
2. Majkowski Maksymilian 4,9
3. Widyńska Adrianna 4,9
4. Ignaczyński Mikołaj 4,8
5. Szkutnik Kamil 4,8
6. Wieczorkiewicz Amelia 4,8
7. Kania Łucja 4,8

Klasa IVc

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Król Adam 5,0
2. Anasiewicz Jakub 4,8
3. Ćwiklińska Zofia 4,8
4. Dmitruk Anna 4,8
5. Markuszewski Igor 4,8

Klasa Va

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Matyga Dominik 5,09
2. Wójtowicz Justyna 5,09
3. Badowska Zuzanna 4,91
4. Boryga Oliwia 4,91

Klasa VIa

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Gąska Wojciech 5,09

Klasa VIb

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Wójtowicz Andżelika 5.27
2. Wróblewski Jakub 5.00
3. Walczyk Natalia 4.91
4. Wójtowicz Natalia 4.91
5. Stawiński Eryk 4.82

Klasa VIc

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Jakubowski Adam 4,91

Klasa IV a

Lp.                    Nazwisko i imię
1. Porębiak Magdalena

Klasa IV c

Lp.                    Nazwisko i imię
1. Jakub Anasiewicz
2. Karol Kamiński
3. Radosław Misztal

Klasa V a

Lp.                    Nazwisko i imię
1. Kamińska Martyna
2. Kołtuniewicz Piotr
3. Matyga Dominik
4. Putowski Rafał
5. Stachyra Agata

Klasa V b

Lp.                    Nazwisko i imię
1. Chomicka Zuzanna
2. Litwin Michał
3. Zarzycka Zuzanna

Klasa VI a

Lp.                    Nazwisko i imię
1. Niedziela Jakub
2. Och Rafał

Klasa VI b

Lp.                    Nazwisko i imię
1. Wróblewski Jakub
2. Zielińska Renata
3 Wójtowicz Andżelika

Klasa VI c

Lp.                    Nazwisko i imię
1. Adam Jakubowski

Klasa IVa

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Dubiel Paweł 5,1
2. Sieńko Aleksandra 5,1
3. Matyga Dominik 5,0
4. Plewik Zuzanna 5,0
5. Szczucka Magdalena 5,0
6. Wójtowicz Justyna 5,0
7. Boryga Oliwia 4,9
8. Stachyra Agata 4,9
9. Kołtuniewicz Piotr 4,8

Klasa IVb

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Plewik Marcin 4,9
2. Czuryszkiewicz Adrian 4,8
3. Widelski Karol 4,8
4. Sowa Karina 4,8
5. Marek Nikola 4,8

Klasa Va

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Gąska Wojciech 5,1
2. Czubak Jagoda 4,8

Klasa Vb

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Wróblewski Jakub 5.4
2. Wójtowicz Andżelika 5.2
3. Stawiński Eryk 5.2
4. Wójtowicz Natalia 5.1
5. Wlczyk Natalia 5.1
6. Al- Abadi Adam 5.0
7. Winiarska Izabela 4.9
8. Wójtowicz Julian 4.9
9. Pietroń Julia 4.8
10. Rumiński Bartosz 4.8

Klasa Vc

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Adam Jakubowski 5,1
2. Maja Tomaszewska 5,0
3. Zuzanna Toruń 4,8

Klasa VIa

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Wójtowicz Katarzyna 5,45
2. Puchała Ewelina 5,18
3. Kamińska Angelika 5,09
4. Madej Emilia 5,00
5. Młodnicki Maksymilian 4,91
6. Kucaba Natalia 4,91
7. Stachyra Alicja 4,91
8. Brześcińska Dorota 4,82
9. Miąc Weronika 4,82
10. Paździór Olga 4,82
11. Sierpiński Michał 4,82
12. Zięba Edyta 4,82

Klasa VIb

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Węgiel Alicja 5,55
2. Bujała Franciszek 5,27
3. Kotłowski Bartosz 5,27
4. Kowalski Mateusz 5,18
5. Matyga Paulina 5,18
6. Plewik Julia 5,09
7. Winiarska Edyta 5,09
8. Kotłowski Igor 4,91
9. Ruta Patrycja 4,82

Klasa VIc

Lp.      Nazwisko i imię      Średnia ocen
1. Chomicka Dominika 5,73
2. Bednarz Natalia 5,36
3. Wrońska Ilona 5,36
4. Rak Ewelina 5,18
5. Dwojak Wiktoria 5,09
6. Plewik Amelia 5,09
7. Widelski Antoni 5,09
8. Czubek Igor 5,00
9. Zarzycka Emilia 4,91
10. Dwojak Natalia 4,82
11 Gorgol Oliwia 4,82

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim    

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

      szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo