NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

16 stycznia 2024 r. odbył się wyjątkowy Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej im. H. Wieniawskiego w Bełżycach. Świetliczaki miały okazję podziwiać umiejętności muzyczno -wokalne swoich rówieśników: młodzi muzycy przedstawili wersje instrumentalne tradycyjnych kolęd, następnie chór prowadzony przez dyrektor Szkoły Muzycznej, Panią Monikę Tokarczyk wykonał kilka pastorałek. Publiczność pilnie słuchała i znakomicie rozpoznawała wszystkie utwory – okazało się, że w przedstawionym repertuarze nie było muzycznej zagadki, której nie rozwiązałyby dzieci. Na zakończenie wszyscy uczestniczący w spotkaniu śpiewali przy akompaniamencie Pani Moniki najbardziej znane i lubiane kolędy. Wyjątkowej atmosfery naszemu koncertowi dodawał choinkowy wystrój sali.

Serdecznie dziękujemy naszym  gościom ze Szkoły Muzycznej za przyjęcie zaproszenia i wspaniałe wrażenia podczas koncertu!

Urszula Widelska
Anna Mazurek