Andrzejki w kl. III c

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to, zgodnie z tradycją, św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

W czwartek, 25 listopada, uczniowie kl. III „c” zamienili swoją pracownię w salę zabaw i wróżb andrzejkowych. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przystępował do bogatego katalogu wróżb i przepowiedni, bo każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom wieści kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Dużym powodzeniem cieszyły się własnoręcznie i zespołowo wykonane przekąski. To były wartościowe, zdrowe przekąski, bo razem z programem The EIT Food School Network „Jak Ja Jem”.

Wszyscy wspaniale się bawiliśmy, humory nam dopisywały, a zabawę zakończyliśmy świadomością, że przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

Bożena Watras – wychowawca klasy

Urszula Król – pedagog specjalny