Przygoda klas 3a i 2c w Dolinie Bystrzycy

W październikowy dzień sprzyjało nam wszystko, wyraziste słońce i przystępna temperatura wzbudzały nasz entuzjazm przed czekającymi nas atrakcjami.  Na miejscu ukazała nam się  piękna dolina, na widok której wszystkim przybyło sił i popędziliśmy do zabawy na różnych dmuchanych konstrukcjach. W trakcie najlepsza dyskoteka w „Domku Baby Jagi” i  uczta przy ognisku. O atrakcyjności tego miejsca i zorganizowanych dla nas zajęć świadczą m.in. takie wypowiedzi dzieci: „Koniecznie trzeba to powtórzyć”, „Było super” , „To najlepsza wycieczka”. A pogłębione więzi koleżeńskie sprawią, że łączyć nas będą także wspaniałe wspomnienia.

Uczniowie klasy 2c i 3a z opiekunami: p. A. Chojnacką, A. Rzedzicką i D. Niewczas