Ogromną popularnością cieszą się w naszej świetlicy warsztaty plastyczne ,prowadzone   przez panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bełżycach. Są one uzupełnieniem zajęć szkolnych, dostarczają dzieciom nie tylko wiedzy teoretycznej, ale pomagają zdobyć praktyczne umiejętności tworzenia prac z wykorzystaniem różnych ,często nieznanych form i technik plastycznych. Jesienne warsztaty odbywały się w naszej świetlicy w środy w godzinach od 9.00-10.30. W tym roku wykonywaliśmy prace plastyczne z przepięknych, kolorowych jesiennych liści.

Organizator warsztatów: Elżbieta Góra