Wieczorne zabawy z okazji Dnia Dziecka

W piątek 2 czerwca uczniowie klas I „b”, III „c” i III „d” spotkali się wieczorem w murach szkoły, aby świętować Dzień Dziecka i wspólnie z wychowawcami, kolegami i koleżankami spędzić czas na zabawie. Po ustaleniu zasad i spisaniu regulaminu na dzieci czekała niespodzianka zorganizowana przez panią Marlenę, mamę uczennicy z klasy III „c”. Mianowicie odwiedziła nas pani Sylwia i jej córka Sandra, która na Facebooku prowadzi grupę „Kocham jeże”. Towarzyszyły im jeże: Hania, Ambrozja i Zoii. Pani Sylwia opowiedziała nam o życiu i zwyczajach tych zwierząt oraz pozwoliła każdemu wziąć na ręce te przemiłe stworzenia. Tradycyjnie na kolację zamówiliśmy pizzę, a na deser wybraliśmy się na lody. Ostatnim punktem naszego wieczornego spotkania była dyskoteka, gdzie bawiliśmy się przy ulubionych piosenkach.

Dzień Dziecka uważamy za udany.

Lewandowska Magdalena
Bogusz Anna