PROJEKT EDUKACYJNY „EUROPA I JA” W GRUPIE 0 „C” – PODSUMOWANIE II PÓŁROCZA

Grupa 0 „c” w bieżącym roku szkolnym wzięła udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Europa i Ja” zorganizowanym przez Szkolę Podstawową w Bochotnicy. Celem projektu było zapoznanie z wybranym państwem europejskim. Klasa 0 „c” wybrała urokliwą Hiszpanię, której kultura i zwyczaje bardzo ich zainteresowały. W II półroczu zrealizowaliśmy trzy ostatnie z siedmiu zadań, a mianowicie: dzieci poznały hiszpańskie rośliny na podstawie prezentacji multimedialnej i narysowały poznane roślinki w formie plakatu, nauczyły się także liczyć, śpiewając hiszpańską piosenkę. Ponadto, poznały wybrane dania pochodzące z Hiszpanii oraz degustowały słodki regionalny chlebek.

Zajęcia związane z Hiszpanią okazały się fajną zabawą, budziły u dzieci chęć uczestnictwa oraz ogromną ciekawość. Za udział w zajęciach otrzymaliśmy Certyfikaty.

Zdjęcia>.

Aleksandra Mirosław, Dorota Nowak