ROZTAŃCZONA JEDYNKA- MIKOŁAJKOWA BELGIJKA

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy
.

6 grudnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach  miał wyjątkowy charakter. Od wielu lat jest dniem, w którym podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana na szkolnych korytarzach i w klasach  można było zobaczyć dzieci  i nauczycieli ubranych na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapeczkach. Nie mogło też zabraknąć samego Świętego Mikołaja i jego Śnieżynek.

Samorząd Uczniowski zadbał o oprawę muzyczną i ze szkolnego radiowęzła popłynęła mikołajkowo-świąteczna muzyka. Na cześć Świętego Mikołaja uczniowie i nauczyciele zatańczyli belgijkę. Radość była ogromna, a emocje niesamowite.

Miły, świąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Wszak i dorośli kiedyś byli dziećmi. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji i krótkiego filmiku