W piątek 25 listopada w naszej świetlicy obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzień rozpoczął się od „wizyty” Kubusia Puchatka, pluszowego misia, z którym każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W tym dniu panie wychowawczynie prowadziły różne zajęcia związane z pluszowymi misiami m.in. zabawy ruchowe z misiem, wspólne śpiewanie piosenek, opowiedziały również historię powstania pluszowego misia. Dzieci wykonały różne prace plastyczne, których głównym bohaterem był oczywiście miś. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach i z wielką radością opowiadali o swoich przytulankach.

Dzień Pluszowego Misia dostarczył wiele uśmiechu i radości.

K.Zygo B.Jęczeń J.Peciak A.Skurska