Jesień to niezwykle malownicza pora roku. Jesienne dary są inspiracją do wykonywania ciekawych prac plastycznych. Uczniowie umilając sobie czas spędzany w świetlicy , pod kierunkiem pań wychowawczyń, wykonali różnorodne tematycznie prace i ozdoby plastyczne, wykorzystując w tym celu samodzielnie wyszukane w lesie, parku lub sadzie dary jesieni.

Jesienne miesiące pracy w świetlicy to również czas ciekawych zajęć. Pamiętając o zdrowym odżywianiu o tej porze roku, uczniowie wykonali kolorowe i smaczne kanapki.

Efekty wszelkich jesiennych działań naszych uczniów możemy podziwiać na zdjęciach.

B.Jęczeń   K.Zygo   M.Bakalarz