8 marca w naszej szkolnej świetlicy miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego dnia wszystkie dziewczęta obchodziły swoje święto – Dzień Kobiet. Z tej właśnie okazji jury, w składzie którego znaleźli się chłopcy z klas II dokonało wyboru Miss spośród wszystkich dziewcząt przebywających tego dnia w świetlicy. Wśród zaszczytnych tytułów znalazła się Miss uśmiechu, Miss zabawy, Miss piękności, Miss wdzięku, Miss przyjaźni oraz ta najważniejsza - Miss świetlicy. Uczniowie klas 0-I wykonali piękne wiosenne kwiaty, którymi mogli obdarować najbliższych.

Wszystkie dziewczęta miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo. Zadowolone z zaszczytnych tytułów powróciły do wspólnej zabawy dumnie prezentując pięknie zdobione diademy.

Beata Jęczeń, Katarzyna Zygo