21 marca w świetlicy szkolnej zawitała wiosna, a wraz z nią przybyły zwiastuny zmian nadchodzących w przyrodzie, m.in. bociany i kolorowe kwiaty. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, które stały się dekoracją naszej sali.

Początek kwietnia to okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych. Dzieci poznały tradycje i obrzędy związane ze świętami, brały udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez Panią Halinę Kozieł z MGBP w Bełżycach, wykonały świąteczne koszyczki, kolorowe i…słodkie pisanki oraz wiele innych świątecznych ozdób.

Świetliczakom i ich rodzicom oraz opiekunom życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Agata Skurska