Za moment rozpoczniemy czas miłego wakacyjnego wypoczynku, dlatego warto podsumować i przypomnieć działania naszych świetliczaków z okresu mijającej wiosny.

Najpierw z niecierpliwością wyczekiwaliśmy jej nadejścia, zastanawiając się w jaki sposób do nas przybędzie. Wiosną zorganizowaliśmy Dzień Kobiet w świetlicy oraz przygotowaliśmy się do okresu Świąt Wielkanocnych. Na początku czerwca wybraliśmy się na cmentarz parafialny, by zapalić znicze na mogiłach pomordowanych bohaterów, których los powiązał z historią naszego miasta.

Podczas ładnej pogody spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie. Wiosna była dla nas inspiracją działań plastycznych – wykonane przez dzieci prace potwierdzają fakt, iż jest ona najpiękniejszą porą roku.