22 maja 2019 roku w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia plastyczne z udziałem p. Agnieszki Zasady, która pracuje w Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej w Bełżycach. Celem tych zajęć była współpraca naszej szkoły ze środowiskiem lokalnym oraz chęć wyrażania wdzięczności i szacunku naszych uczniów wobec ich mam.

Podczas zajęć dzieci klas: 1b i 2a wykonały papierowe bukieciki tulipanów , które umieściły na papierowych talerzykach. Dzieci bardzo chętnie brały udział w tych zajęciach, ponieważ wykonane przez nie prace – to prezent dla mamy z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, a dzieci były bardzo zadowolone.

Wszystkim Mamom życzymy dużo uśmiechu, samych radości oraz pociechy z ich ukochanych dzieci.

Aneta Żydek