Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

               Po raz pierwszy świetlica szkolna zorganizowała dzień sportu dla uczniów z klas I – III, który zbiegł się z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka. Tym razem do współpracy zaproszono Panią Elżbietę Goliszek –instruktorkę z MDK w Bełżycach, która poprowadziła ciekawe zajęcia sprawnościowe dla naszych uczniów. Wśród przygotowanych przez nią konkurencji znalazły się: kozłowanie piłki slalomem, skoki na piłkach- skoczkach, popychanie piłeczki przy użyciu kija hokejowego. Nie obyło się też bez biegu z okrążeniem hola – hop. Pani Ela w kolejnej rywalizacji sportowej wykorzystała również „ ringo”. Do urozmaicenia zabawy służyły plansze z kartami obrazkowymi, które należało zapamiętać i ułożyć we właściwym miejscu . Na zakończenie zajęć nasz gość wręczył nagrody – opaski odblaskowe na rękę w nagrodę za udział w niezwykłych zajęciach sprawnościowych.

               Dzięki zorganizowanym zajęciom uczniowie mogli sprawdzić się w rywalizacjach sportowych, jak również rozwinąć swoje pasje sportowe. Dzieci miały też okazję aktywnie i miło spędzić czas. Zajęciom towarzyszyła radosna atmosfera. Było dużo humoru i świetnej zabawy.

               Składamy serdeczne podziękowania Pani Elżbiecie Goliszek za poprowadzenie rozgrywek sportowych. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie.

>>Zdjęcia

Dorota Nowak

Andrzej Mazurek

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo