AKCJA "ZBIERAMY ŻOŁĘDZIE DLA ZWIERZĄT" ZAKOŃCZONA

Żołędzie, bogate w witaminy i substancje odżywcze, to ulubiony przysmak dzików, saren, jeleni, danieli, a także sójek i bażantów. Wiele zwierząt otrzymuje dzięki nim w okresie zimy niezbędny pokarm, którego normalnie nie mogłyby samodzielnie znaleźć. Dlatego uczniowie naszej szkoły od kilku lat angażują się w zbieranie żołędzi, łącząc przyjemne (spacer po lesie) z pożytecznym (zebranie żołędzi).W tym roku zebraliśmy bardzo dużą ilość. Były one przechowywane w odpowiednich warunkach .

Dnia 08.XII.2020 r. zostały przekazane dla zwierząt do Koła Łowieckiego Juniorów 102-Warszawa. W tych mroźnych dniach będą dokarmiane nimi leśne zwierzęta.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za pomoc w akcji.

Szkolny wolontariat