Zbiórka naborowa

Początek roku szkolnego i harcerskiego to czas kiedy zapraszamy nowe osoby do naszej drużyny - przygotowaliśmy dla nich zbiórę "Harcerzem być..." i w miarę poznawania kolejnych słów harcerskiej piosenki przedstawialiśmy czego mogą się spodziewać wstępując w nasze szeregi! Wesoło spędziliśmy czas oglądając zdjęcia i wspominając zbiórki, rajdy, biwaki i obóz harcerski - nie zapomnieliśmy też o uroczystościach patriotycznych, wartach i służbie wszak harcerz przyrzeka służyć Bogu i Polsce. Zaszyfrowane wskazówki zawiodły nas do harcówki , w której znaleźliśmy prezenty - obozowicze koszulki, harcerze karty prób a nowo przybyli... BISZKOPTY! Dlaczego? bo jeśli do nas dołączą, do czasu złożenia prztyrzeczenia będą właśnie Biszkoptami ;-)