Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września w naszej szkole uczniowie po przerwie wakacyjnej rozpoczęli nowy rok szkolny.
- W Szkole Podstawowej Nr 1 aż 670 uczniów przystępuje w tym roku do nauki - mówila w czasie powitania Lucyna Sobczak dyrektor SP Nr 1 w Bełżycach.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 zaszczycili swoją obecnością m.in.: Zastępca Burmistrza Bełżyc Ryszard Biernacki, Bogumił Siramowski Przewodniczący Rady Miejskiej, Beata Cyrankiewicz Skarbnik Gminy, Krystyna Tomczyk Prezes ZNP oddziału w Bełżycach oraz Grzegorz Kamiński Przewodniczący Rady Rodziców.
Pan Ryszard Biernacki w imieniu Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki życzył uczniom pokonywania trudności i wielu sukcesów. - Aby wasze dzialania cechował honor i milość do Ojczyzny - podkreślił.
Na zakończenie oficjalnego spotkania minutą ciszy uczczono ofiary II wojny światowej w rocznicę jej wybuchu.

fot. Agnieszka Winiarska