FUNDACJA „ASANTE”

Zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w akcji „KREDKI DLA AFRYKI”!

Zbieramy kredki, farbki, ołówki, nożyczki, kleje, zeszyty, bloki rysunkowe itp. (przybory mogą być używane pod warunkiem, że są w dobrym stanie), aby wyposażyć szkoły w Afryce! Pomagamy uczniom z Kenii, Zambii i Wybrzeża Kości Słoniowej. Nad akcją „Kredki dla Afryki” honorowy patronat objął Prezydent Miasta Bydgoszczy – Pan Rafał Bruski. Nasza szkoła również przyłącza się do udziału w niej.                                                                             Przybory szkolne należy składać u wychowawców świetlicy szkolnej lub biblioteki: p. Doroty Nowak, p. Beaty Jęczeń lub p. Moniki Plewik codziennie do dnia 28 października 2022 r. Za wzięcie udziału w Akcji wpiszemy pochwały do dziennika.

Serdecznie zapraszamy Was drodzy Uczniowie do udziału w Akcji.

kredki