ZE STAREJ PŁYTY – SPOTKANIE LITERACKO-MUZYCZNE

20 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Bełżycach odbyło się czwarte spotkanie z cyklu „Kawiarenka literacko-muzyczna”. Motywem przewodnim wieczoru były utwory muzyczne „Ze starej płyty”, a także utwory liryczne podejmujące tematykę związaną z jesienią i przemijaniem.  Jak co roku ,do wzięcia udziału w kawiarence, zgłosili się uczniowie Szkół Podstawowych w Matczynie, Krzu,  Bełżycach oraz przedstawiciele Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika. Tegoroczne spotkanie miało charakter konkursowy.

Laureatami konkursu zostali:

• najlepiej wyrecytowany wiersz - Julia Buczyńska- uczennica kl. VI b, utwór „Listopad” Jana Brzechwy
  • najciekawsza aranżacja i wykonanie piosenki w grupie wiekowej uczniów klas V-VI- Dominika Puchała  kl. VI a „Wariatka tańczy”
  • najciekawsza aranżacja i wykonanie piosenki w grupie wiekowej uczniów z  kl. VII, VIII i liceum – Paweł Stawiński kl. VIII a  „Już nie zapomnisz mnie”.

Gratulujemy!