Podsumowanie Szkolnych Konkursów Bibliotecznych

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, biblioteka szkolna w październiku zorganizowała dwa konkursy promujące czytelnictwo: konkurs plastyczny na „Sowę biblioteczną” oraz konkurs czytelniczy na „Klasę, która przeczytała najwięcej książek w miesiącu październiku”. Informujemy, iż najlepszą klasą w zakresie czytelnictwa została klasa II „a” z wychowawczynią Panią Anną Marcewicz.

18 listopada na korytarzu głównym w obecności Wicedyrektor - Pani Katarzyny Wrońskiej odbyło się wręczenie dyplomów, upominków dla laureatów oraz wyróżnionych w Konkursach. Szczególnie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy serdecznie za zaangażowanie oraz liczny udział. Zapraszamy także do udziału w następnych bibliotecznych konkursach. Życzymy wielu sukcesów na szczeblach szkolnych, wojewódzkich oraz ogólnopolskich. Zachęcamy do obejrzenia galerii prac konkursowych uczniów wyeksponowanych na wystawce na korytarzu głównym.

Dorota Nowak
 Agnieszka Piłat