MAGIA ŚWIĄT… - WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W KLASIE II „A”

13 grudnia do uczniów klasy II „a” przybyła Pani Małgorzata Sieńko-Walczak ze Stowarzyszenia „Babinianki” z Babina, by przeprowadzić niezwykle atrakcyjne warsztaty techniczne. Zadaniem uczestników było wykonanie świątecznego stroika z przyniesionych wcześniej materiałów według instrukcji podanej przez Panią Małgosię. Już po niedługim czasie drugoklasiści wykreowali piękne, pachnące lasem stroiki, które mogą służyć jako ozdoba wigilijnego stołu. Po wykonaniu pracy technicznej, dzieci lukrowały fantazyjnymi wzorkami, przyniesione z domu aromatyczne pierniczki - pod czujnym okiem naszego gościa. Naszym warsztatom towarzyszyła nastrojowa świąteczna muzyka – słuchanie polskich kolęd i pastorałek. Podczas zajęć uczniowie klasy II „a” wykazali się ogromnym zaangażowaniem, skupieniem uwagi oraz kreatywnością. Dzięki gościnnej wizycie Pani Małgosi Walczak, wszyscy poczuliśmy klimat zbliżających się już dużymi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Sieńko-Walczak za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły i przeprowadzenie niezwykle kreatywnych warsztatów świątecznych dla uczniów klasy II „a”.

Dorota Nowak
Anna Marcewicz