„Niech się plecie” - warsztaty świąteczne w klasie II „d”

14 grudnia mieliśmy przyjemność gościć w naszej klasie Panią Agnieszkę Zagajewską, która przeprowadziła warsztaty makramy. Uczniowie klasy II „d” chętnie wzięły się do wykonywania splotów. Okazało się, że nasze dzieciaki poradziły sobie z tym zadaniem znakomicie, w rezultacie tworząc piękne ozdoby świąteczne - aniołki i czapeczki. Ozdoby te w sam raz nadają się na prezent dla kogoś bliskiego lub jako ozdoba na choinkę, gdyż zrobione własnoręcznie są wyjątkowe.

Jak widać - wyrażenie pleść trzy po trzy - nabrało zupełnie nowego znaczenia. Pani Agnieszka nie tylko potrafi ze zwykłego sznurka wyczarować niezwykłe dekoracje, ale również potrafi tę wiedzę przekazać w formie dostępnej dla dzieci.

Uczniowie klasy II „d” z wychowawcą