PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNO-LITERACKIEGO „BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ”

Biblioteka to miejsce wyjątkowe, niepowtarzalne. W niej zapominamy o problemach dnia codziennego i przenosimy się w świat baśni, legend, ciekawych historii. O jakich bibliotekach marzą uczniowie naszej szkoły? O tym mogliśmy się przekonać, oglądając w dniu 20.12.2022 r. galerię ich prac konkursowych wyeksponowanych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Lublinie. W tym dniu także miało miejsce wręczenie upominków rzeczowych oraz dyplomów laureatom Konkursu.

Przypominamy, iż :

I miejsce Ex aequo zajęły Blanka Łopian z kl. II „a” i Anastazja Winiarska z kl. I „d”

III miejsce uzyskał Natan Łopion z kl. 0 „c”.

Laureatom Konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy bardzo za reprezentowanie naszej szkoły na forum Województwa.

Zdjęcia>

Bibliotekarze