Jasełka pt. „Niesforna klasa”

22 grudnia 2022 roku, w tygodniu poprzedzającym święta w naszej szkole wystawiono jasełka pt. „Niesforna klasa”. Ich bohaterami były dzieci, które codziennie dokonują wyborów między dobrem a złem, a za ich plecami walczą anioł i diabeł. Anioł prowadzi je do poznania prawdy o Bożym Narodzeniu i do spotkania ze Świętą Rodziną.

 W role wcielili się uczniowie z klasy 6 „b” oraz 6 „c”. Całość dopełniły kolędy i pastorałki w wykonaniu uzdolnionych wokalnie uczniów naszej szkoły.

Podczas uroczystości wręczono również nagrody w konkursie „Boże Narodzenie w witrażu”, w którym I miejsce uzyskała praca Pauliny i Bartłomieja Pioś wykonana wraz z Mamą Urszulą. Jury przyznało również dwa wyróżnienia: dla Katarzyny Wójcickiej, Mamy Magdy i Taty Michała oraz dla Ewy Bednarczyk. Laureatom gratulujemy, naszym artystom bardzo dziękujemy.

Zdjęcia>>

Katarzyna Brewczak
Monika Plewik