CYRK O’ BIMBOLANDO Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

W dniu 10 stycznia w obecności Dyrekcji Szkoły uczniowie klas 0-III (0 „a”, 0 „b”, 0 „c”, I „a”, I „b”, I „c”, I „d”, II „a” i III „d”) wraz z wychowawcami mieli niebywałą okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie Cyrku O’Bimbolando z Łodzi. Do naszej szkoły przybyły artystki, które zaprezentowały wesoły i niezwykle atrakcyjny program, m.in. taniec Clawna,  żonglerkę, magiczne sztuczki, „dziewczynę - gumę”, „chińskiego smoka”, taniec z hula hop oraz „tańczące babki”. Dzieci podziwiały sztukę cyrkową, a także miały możliwość czynnego i aktywnego udziału. Największe wrażenia wywarły na widowni zwierzątka cyrkowe. Dreszczyk emocji pojawił się, gdy na scenie zjawił się prawdziwy wążJ Najodważniejsi mogli go dotknąć, a chętnych nie brakowało! Była wspaniała zabawa i duża dawka śmiechu. Każdy występ podsumowany był gromkimi brawami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne programy rozrywkowe w naszej szkole.

Zdjęcia>>

Dorota Nowak,
Aleksandra Mirosław,
Wychowawcy klas 0-III