GMINNY KONKURS NA BAJECZNY WIANEK WIELKANOCNY (II EDYCJA) – ETAP SZKOLNY JEST JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Uczniowie z naszej szkoły z klas: I „a”, II „a”, II „b” i  III „a” przystąpili do Konkursu Gminnego na „Bajeczny wianek wielkanocny”. Patronat honorowy nad Konkursem objął Burmistrz Bełżyc – Pan Ireneusz Łucka, zaś organizatorami przedsięwzięcia byli: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach oraz Miejski Dom Kultury w Bełżycach. Główne cele konkursu: kultywowanie tradycji związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych, rozwijanie kreatywności uczestników, wdrażanie do poszukiwania nowych form plastycznych, a także tworzenie możliwości do prezentowania własnych wytworów na forum Gminy Bełżyce.

Miło nam poinformować o zwycięzcach w kategorii klasy I-III (etap szkolny):

I miejsce – Alicja Jośko z klasy I „a”

II miejsce – Maja Lewandowska z kl. I „a”

III miejsce – Natalia Oszust z kl. II „b”

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Prace wykonane przez te uczennice zostały przekazane do Miejskiego Domu Kultury w Bełżycach, by reprezentowały Naszą Placówkę na etapie gminnym.

Wyróżnienia w kategorii klasy I-III otrzymali:

Wiktoria Gałat z kl. II „a”

Iga Wójtowicz z kl. II „b”

Paulina Dybalska z kl. III „a”

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają Dyplomy, nagrody rzeczowe oraz pochwały do dziennika. Dziękujemy serdecznie za udział w Konkursie.

Dorota Nowak
Agnieszka Piłat