Konkurs recytatorski „Wychowanie ku wartościom poprzez literaturę dziecięcą”

18 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach odbył się Konkurs Recytatorski „Wychowanie ku wartościom poprzez literaturę dziecięcą” organizowany przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Bełżycach.

Celem konkursu było kształtowanie wyznawanych wartości i postaw w życiu uczniów,  postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie klas I-III szkół podstawowych znajdujących się na terenie działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bełżycach.

Naszą szkołę w poszczególnych kategoriach wiekowych reprezentowały:

Zuzanna Karbowniczek z klasy II „a” i Martyna Błaszczak z klasy III „d”, które wspaniale zaprezentowały swoje zdolności. Komisja wyłoniła 9 laureatów, a wśród nich znalazła się Zuzanna Karbowniczek z kl. II „a”. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek a laureaci dodatkowe nagrody.

Ogromne brawa dla dziewczynek! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Podziękowania dla nauczycieli i rodziców za przygotowanie dzieci!

Anna Rzedzicka