Podsumowanie Integracyjnego Konkursu Plastycznego

26 kwietnia w Miejskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie Integracyjnego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie pt. „Roztopimy w sercach sople lodu - czyli jak dobro ze złem walczyło w baśni Królowa Śniegu”. Uczniowie z naszej szkoły brali udział w tym konkursie i zostali zaproszeni na podsumowanie. Nagrody otrzymali: Aleksandra Bednarczyk kl. I „b” za I miejsce, Antoni Szczotka kl. I „a” za III miejsce oraz Piotr Boruch kl. I „a”  i Kornelia Plewik kl. I  „b” za wyróżnienie. Organizatorzy przygotowali spektakl na podstawie baśni „Królowa Śniegu” oraz poczęstunek dla zaproszonych gości.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za piękną uroczystość.

Beata Król
Magdalena Lewandowska