Uroczysta gala podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

W dniu  23 maja 2024 roku, w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczysta gala podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024.

Ogółem do wszystkich konkursów przedmiotowych przystąpiło w bieżącym roku szkolnym 19272 uczniów szkół podstawowych. Laureatami zostało 307 uczniów, którzy zostali nagrodzeni przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.  Wśród nich jest uczennica naszej szkoły, Weronika Kwietniewska z klasy VIII, laureatka konkursu z języka angielskiego.

Uroczystość uświetnił występ  chóru Gaudium z naszej szkoły pod kierunkiem pani Marzeny Goc.

Gratulujemy laureatce oraz młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia>>