Wycieczka do Warszawy

7 maja uczniowie klasy 2a i 2c udali się na wycieczkę do Warszawy. Podczas pobytu zwiedzili PGE Narodowy, gdzie poznali kulisy funkcjonowania stadionu. Odwiedzili także Centrum Nauki Kopernik oraz planetarium, uczestnicząc w innowacyjnych pokazach o nauce i kosmosie. Zwieńczeniem wyjazdu był spacer z przewodnikiem po Starym Mieście. Dzieci podziwiały zabytki i wyjątkową atmosferę stolicy. Wycieczka była pełna wrażeń i nowych doświadczeń.

Zdjęcia>>

A. Siedlecka
D. Niewczas
A. Mazurek
P. Janik