Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach trzecich

Nawet tabliczka mnożenia ma swoje święto!!! Akcja Światowe Dni Tabliczki Mnożenia jest wielkim szkolnym wydarzeniem. W tym roku wszystkie klasy trzecie naszej szkoły czynnie uczestniczyły w tej akcji organizowanej 2 października w całej Polsce. Najpierw były przygotowania, podczas których uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw, ćwiczeń, zajęć. Potem był już 2 października, czyli sprawdzenie „tabliczkowej wiedzy” podczas konkursów klasowych i wyłonienie w każdej trzeciej klasie Mistrza Tabliczki Mnożenia. W klasie III a mistrzem została Katarzyna Chomicka, w klasie III b mistrzem został Bartłomiej Pruszkowski, w klasie III c mistrzem została Amanda Zezula, natomiast w klasie III d mistrzem została Nina Mendykowska. Gratulujemy Mistrzom Tabliczki Mnożenia refleksu, szybkich i wszystkich poprawnych odpowiedzi. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zmierzyli się z tabliczką mnożenia.

Elżbieta Gontarczyk

Anna Marcewicz